Od młodego do dojrzałego

Cougartron powstał jako mały rodzinny biznes z wielkimi pomysłami oraz chęcią poprawy efektywności i bezpieczeństwa pracy w przemyśle metalowym.

Więcej

Lata ciężkiej pracy i entuzjastyczne podejście do innowacji sprawiły, że jesteśmy jednym z wiodących dostawców maszyn i urządzeń do elektrochemicznego czyszczenia, znakowania i polerowania spoin.

"Od koteczka do kuguara" doskonale opisuje naszą drogę - razem z naszymi klientami rozrosłyśmy się i to dzięki nim nasza firma odniosła wielki sukces..

Siła innowacji

Problemy to możliwości. W odpowiedzi na nie powstał Cougartron. Jako producenci widzieliśmy problemy występujące w naszej branży. Spoiny ze stali nierdzewnej były trudne do czyszczenia.

Więcej

Czyszczenie trwało zbyt długo. Szkodliwe chemikalia stwarzają zagrożenie dla spawaczy i środowiska. Wiedzieliśmy, że musi istnieć lepszy sposób czyszczenia spoin. Więc postanowiliśmy go znaleźć.

W rezultacie prac powstaje nasza linia maszyn do czyszczenia spoin i powiązanych produktów. Spawacze na całym świecie mogą teraz bezpiecznie czyścić spoiny ze stali nierdzewnej, a także spoiny aluminiowe. Nie ma znaczenia, czy jest to spaw TIG, czy MIG. Cougartron przynosi rezultaty.

Nasza praca trwa. Nasz zespół badawczo-rozwojowy poszukuje lepszych technologii, aby czyścić spoiny szybciej, bezpieczniej i ekonomiczniej. Dostarczamy nasze maszyny z jedną z najlepszych gwarancji w branży; a jeśli wystąpi problem, rozwiązujemy go szybko i skutecznie,  zapewniając szybką obsługę.

Dni szkodliwego, powolnego i kosztownego czyszczenia spawów dobiegły końca. Cougartron dostarcza tego, na co czekasz. Dowiedz się więcej, kontaktując się z nami już dziś!

Nasza misja

Zapewnimy firmom z branży metalowej najlepszą dostępną technologię obróbki powierzchni ze stali nierdzewnej.

Więcej

Oznacza to pracę w oparciu o procesy, które są najszybsze, najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne. Umożliwi to zmianę paradygmatu w celu ponownego zdefiniowania standardów branżowych zgodnie z nowoczesnym rozumieniem bezpieczeństwa i wydajności dla pracowników.

Nasza wizja

Być globalnym liderem w dziedzinie obróbki powierzchni ze stali nierdzewnej. Poprzez ciągłe przekraczanie granic ...

Więcej

... konwencjonalnych metod czyszczenia spoin będziemy opierać się na najnowszych trendach jako źródle wiedzy, inspiracji i innowacji.

NASZE KLUCZOWE WARTOŚCI

Oto wartości, których przestrzegania możesz się spodziewać pracując z Cougartron:

INNOWACJA

Jak to się dzieje, że Cougartron wyprzedza konkurentów? Nasze produkty powstały, ponieważ widzieliśmy potrzebę na rynku. Zaangażowanie się w innowacje, nasz zespół badawczo-rozwojowy nieustannie poszukujący lepszej technologii gwarantują, że nasza linia produktów rozwinie się i spełni Twoje potrzeby teraz i w przyszłości

DOSKONAŁOŚĆ

Nasze produkty odzwierciedlają nasze zaangażowanie w dostarczanie naszym klientom innowacyjnych rozwiązań pod względem funkcjonalności, wydajności i wzornictwa. To duże wyzwanie, ale jest to kluczowa część drogi, którą zdecydowaliśmy się podążać. Proces, który kończy się Twoją satysfakcją.

UCZCIWOŚĆ

Uważamy, że to jedyny właściwy sposób na prowadzenie firmy. Obiecujemy szczerość, dotrzymywanie obietnic i zobowiązań. Gwarantujemy też rzetelne referencje i prawdziwe oceny naszych produktów. Nasz klient zasługuje wyłącznie na prawdę. Chcemy, aby czuł, że zawsze może na nas polegać.

ORIENTACJA NA KLIENTA

Twój sukces jest dla nas ważny. Cenimy każdego klienta. WYSŁUCHAMY Twoich uwag, bo zależy nam na Twojej firmie. ZAWSZE ODPOWIEMY na Twoje pytania.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Jonathan Edwards

CEO / ZAŁOŻYCIEL

Harry Edwards

BUSINESS DEVELOPMENT

Scott Edwards

OBSŁUGA KLIENTA

DOMINIKA KOCISOVA

DIGITAL MARKETING MANAGER

MARK EDWARDS

BUSINESS DEVELOPMENT

Tom Baker

kierownik sprzedaży wielka brytania

SZYMON PUSTKOWSKI

KIEROWNIK SPRZEDAŻY POLSKA

ANNA PUSTKOWSKA

kierownik sprzedaży POLSKA

Wybrani klienci

Hello! – Do you need more information?  

Just enter your name and email and we’ll get in touch as soon as we can!

 

No, thanks!